TĀLRUNIS / ТЕЛЕФОН / HOTLINE
+371 67 67 67 80

SIXT velo noma strādā arī ziemas sezonā.
Nomā pieejami divriteņi ar ziemas riepām.


Jau trešo gadu SIXT piedāvā nomāt velosipēdus arī ziemas sezonā. Velosipēdi nomai ir pieejami SIXT velo nomas punktos Rīgā un Jūrmalā. Nomas punktos pieejamie velosipēdi ir aprīkoti ar īpašām riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas sezonā. Kopumā 2016. gadā būtiski pieaudzis jauno reģistrēto klientu skaits, kā arī vērojams pastāvīgo braucēju skaita pieaugums, kas liecina par cilvēku paradumu maiņu, izvēloties pārvietošanās līdzekli. 

Sixt velo nomu regulāri, kā pārvietošanās līdzekli pilsētā, izvēlas vidēji vairāk kā 850 klienti mēnesī. Visaktīvāk velo nomu regulārie braucēji izmanto no maija līdz septembrim, taču pieaug arī to regulāro braucēju skaits, kas izvēlas ar velosipēdu pārvietoties arī sezonas vēsajos mēnešos. Pieaudzis arī jauno reģistrēto klientu skaits, sasniedzot vairāk kā 5000 braukt gribētājus gada pirmajos deviņos mēnešos, tādējādi kopējo Sixt velo nomas klientu skaitu palielinot līdz 27 000 reģistrētiem lietotājiem.

Visaktīvāk velo nomas pakalpojumus izmantojuši Latvijas iedzīvotāji, kuri veikuši 80% no visiem braucieniem, liecina Sixt velo nomas apkopotie dati. Vidējais nomas velosipēda lietošanas ilgums, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir palielinājies no 122  minūtēm uz 153 minūtēm, kas liecina par vietējo iedzīvotāju pieaugošo interesi par velo nomas pakalpojumiem, kļūstot par regulāriem braucējiem, velosipēdu izmantojot ikdienā kā pārvietošanās līdzekli. Taču velosipēdi nemainīgi ir iecienīti arī brīvdienu izbraucieniem uz attālākām pilsētas atpūtas vietām.
Kopumā 2016. gadā bijuši vairāk kā 20 000 nomas darījumu, 40% no tiem veikuši pastāvīgie klienti, izmantojot abonementa priekšrocības. Visaktīvākie pēc velo nomas braucienu skaita ir bijuši gada siltākie mēneši - jūlijs  un augusts, kad ik mēnesi vidēji veikti vairāk nekā trīs tūkstoši nomas darījumu. Visaktīvākie velo braucēji ir tieši svētdienās, kad velosipēdi tiek nomāti vidēji 72 reizes dienā. Papildu jau esošajiem populārākajiem nomas punktiem Rīgā – Radisson Blu Hotel Latvija, Mežaparks un Kaļķu/Vaļņu ielas krustojums, šogad iecienīti arī divi velo nomas punkti Jūrmalā – Majoru stacija un Dzintaru koncertzāle. 

„Šis gads SIXT velo nomai, bijis īpaši rosīgs. Ieklausoties klientu vēlmēs un vajadzībās, esam atklājuši septiņus jaunus velo nomas punktus gan Rīgā, gan Jūrmalā. Esam paplašinājuši velo nomas pieejamību arī ārpus Latvijas robežas, piedāvājot velo nomas pakalpojumus Tallinā – 15 nomas punktos izvietoti 100 velosipēdi. Šāds solis ir tikai loģisks uzņēmuma attīstībā - koplietošanas kultūra attīstās visā pasaulē dažādās jomās, tostarp velosipēdu nomā. Koplietošanas divritenis sniedz iespēju ne vien pārvietoties dabai draudzīgā veidā, bet ir arī ērtāk lietojams - nav jārūpējas par savu privāto velosipēdu, ir iespēja izmantot vienvirziena nomas priekšrocības un nav mazsvarīgi – ir ekonomiski izdevīgāk. Ja pirms pāris gadiem piesardzīgi lūkojāmies uz velo nomas pieejamības nodrošināšanu visa gada garumā, tad šobrīd mums par to vairs nav šaubu – lēnām, bet stabili pieaug arī ziemas braucēju skaits, kas liecina tikai par to, ka  atbilstoši aprīkots velosipēds, laikapstākļiem piemērots apģērbs un doma par veselīgu dzīvesveidu nevar stāties pretī gada vēsajiem mēnešiem!”  stāsta Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs.

Jana Bērziņa, visaktīvākā SIXT velo nomas kliente: "Esmu aktīva velobraucēja - gan ziemā, gan vasarā. Man ir savs velosipēds – elegants pilsētas velo ar šaurām, smalkām riepiņām, taču ļoti bieži, it īpaši ziemā, izmantoju koplietošanas velosipēdu, jo tas ir daudz ērtāks un arī lētāks uzturēšanas ziņā. Turklāt tas ir daudz labāk aprīkots braukšanai ziemas apstākļos. Ar velosipēdu plānoju pārvietoties visu ziemu. Ir ļoti maz tādu dienu, kad nevarētu pārvietoties ar velo pilsētā, arī gada vēsajos mēnešos."

Par Sixt velo nomu: Sixt velo noma ir koplietošanas velo noma Rīgā, Jūrmalā un Tallinā, kas pieejama vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem gan ikdienas, gan atpūtas braucieniem 24 stundas diennaktī. Riteņbraucējiem ir pieejami vairāk nekā 400 velosipēdi 45 nomas punktos Latvijā - Rīgas centrā, Vecrīgā, Mežaparkā, Pārdaugavā, Teikā; Jūrmalā - Majoros, Dzintaros, Buldurosun citur; Tallinā – pilsētas centrā un vecpilsētā. Sixt velo nomas sistēmā velosipēdu var iznomāt vienā no nomas stacijām un atpakaļ atdot jebkurā citā. Sixt velo noma strādā starptautiskā bicycle-sharing sistēmā Nextbike. Velo nomas pakalpojumus klientiem ir iespēja iegādāties, reģistrējoties Sixt velo nomas mājaslapā www.sixt.lv/velo, zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni, mobilajā aplikācijā Nextbike, kā arī mazumtirdzniecības tīklā “Narvesen”.

Papildu informācija:
Arnis Jaudzems
Sixt vadītājs Baltijas valstīs                   
E-pasts: arnis.jaudzems@sixt.lv
Tālrunis: +371 67819500
   
Par Sixt
Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd Sixt ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv.

Par Sixt Latvija

Sixt Latvija savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Jau vairāk kā desmit gadus uzņēmums sniedz auto nomas un līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopā apkalpojot vairāk nekā 4200 automašīnas. Savukārt īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk, kā 400 BMW, Audi, Mercedes Benz, VW, Toyota, Nissan, Ford un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Baltijā ir pieejami Sixt auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Rīgā, Jūrmalā un Tallinā pieejams arī Sixt velo nomas tīkls ar vairāk kā 400 velosipēdiem.
 

Atpakaļ
Mājas lapu izstrāde

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk!