TĀLRUNIS / ТЕЛЕФОН / HOTLINE
+371 67 67 67 80

Vai velosipēds jāatdod tajā pat nomas novietnē, kur tas ir paņemts?

Nē, velo nomas priekšrocība tieši ir tā, ka vari veikt vienvirziena braucienu, neuztraucoties par to, kur pēc tam likt velosipēdu. Piemēram, paņem velosipēdu Āgenskalnā un aizbrauc uz ballīti Vecrīgā, bet velosipēdu atstāj kādā no centrā esošajām nomas novietnēm.

Cik maksā velo noma?

Pusstundas brauciens maksā tikai 99 centus. Vienreizējiem braucieniem nomas maksa tiek aprēķināta par katrām 30 minūtēm, sākot no velosipēda atslēgas koda piešķiršanas. Regulāriem braucieniem izdevīgāk iegādāties Sixt velo nomas gada vai mēneša abonementus www.sixt.lv/abonements

Kādi ir velo nomas abonementa nosacījumi?

2h sezonas abonementa cena ir 29,99 eiro. 2h Mēneša abonements maksā 9,99 eur. Nopērkot abonementu, velosipēdu var izmantot noteiktās stundas dienā bez maksas. Ja Sixt nomas velosipēds izmantots ilgāk , tad par katru nākamo pusstundu tiek piemērota maksa ar 50% atlaidi. Abonementu var iegādāties internetā www.sixt.lv/abonements.

Kā notiek norēķināšanās par velo nomu?

Klientiem nepieciešama derīga Visa vai Mastercard norēķinu karte. Abonementu pircējiem reģistrējoties tiek ieturēts drošības depozīts viena eiro apmērā. Savukārt izvēloties vienreizējo braucienu, tiek ieturēts depozīts 9,99 eiro apmērā, kas tiek izmantots pakalpojumu apmaksai. Ja Visa vai Mastercard norēķinu karte nav pieejama, piedāvājam iespēju papildināt savu Sixt velo nomas kontu, veicot pārskaitījumu mūsu mājas lapā http://www.sixtbicycle.lv/lv/papildinat-kontu

Vai viens klients var vienlaicīgi iznomāt vairākus velosipēdus?

Jā, vienlaicīgi var nomāt līdz pat četriem velosipēdiem.

Cik ilgi šovasar darbosies Sixt velo noma?

Velosipēdus piedāvāsim, kamēr vien būs velo braukšanai atbilstoši laika apstākļi – tātad līdz sniegam. Ņemot vērā iepriekšējā gada pieredzi, arī šogad ceram turpināt sezonu vismaz līdz novembrim.

Sixt velo noma darbojas starptautiskā sistēmā. Kur klienti vēl var izmantot velo nomas pakalpojumus?

Šobrīd velo koplietošanas sistēma nextbike, kuras ietvaros strādā arī Sixt velo noma, ir pieejama četros kontinentos, un klientu rīcībā ir 17 tūkstoši velosipēdu. Esam pieejami tādās valstīs kā Vācija, Austrija, Bulgārija, Kipra, un citās. Kā parasti visu var atrast internetā: http://www.sixtbicycle.lv/lv/nomas_punktu_karte. Visiem, kuri plāno vasaras ceļojumus uz kādu no šīm valstīm, iesakām izmantot velosipēdu pilsētas iepazīšanas braucieniem, jo tas ļauj ne vien apmeklēt klasiskos tūristu galamērķus, bet arī atklāt jaunas, līdz šim neiepazītas pilsētas vietas. Turklāt, visos nextbike velo nomas punktos ir iespēja nomāt velosipēdus, izmantojot Latvijā veikto reģistrēšanos Sixt velo nomā!

Man ir VISA vai Mastercard kredītkarte, bet nevaru reģistrēties Sixt velo nomā kā klients.

Rūpējoties par klientu bankas datu drošību internetā, sākot ar 2011. gada 13. Oktobri pirkumi internetā ir pieejami tikai ar 3D Secure (Verified by VISA/MasterCard SecureCode) sistēmā reģistrētu debeta/kredīta karti.

Ja neesat vēl reģistrējis savu bankas karti, lūdzam to izdarīt savā internetbankā. Šis noteikums attiecas gan uz privātpersonu, gan juridisko personu kartēm.

Ja Visa vai Mastercard norēķinu karte nav pieejama, piedāvājam iespēju papildināt savu Sixt velo nomas kontu, veicot pārskaitījumu mūsu mājas lapā http://www.sixtbicycle.lv/lv/papildinat-kontu 

Mājas lapu izstrāde

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk!