TĀLRUNIS / ТЕЛЕФОН / HOTLINE
+371 67 67 67 80

Paplašinot velo nomas punktu tīklu, auto nomas un līzinga uzņēmums Sixt šonedēļ līdz ar Jomas ielas svētkiem atklās velo nomas punktus Jūrmalā. Tajos jūrmalniekiem un pilsētas viesiem būs pieejami vairāk kā 130 velosipēdi, ļaujot doties atpūtas izbraucienos pa pilsētu un pat jūras krastu.

Sixt velosipēdus sākotnēji būs iespējams iznomāt Majoru stacijā (Lienes un Omnibusa ielas krustojumā), pie Dzintaru koncertzāles (Turaidas ielā 1, Dzintaros), kā arī pie Semarah Hotel Lielupe, Bulduru prospektā 64/68. Tuvākajā laikā tiks atvērti nomas punkti arī Bulduru pludmalē (Vienības prospekts 1, Bulduros) un pie Lielupes tilta (Viestura ielā 22, Lielupē).

Par godu velo nomu atklāšanai un Jomas ielas svētkiem, šajā nedēļas nogalē – sestdien un svētdien, Sixt velo nomās pie Majoru stacijas un Dzintaru koncertzāles ikvienam būs iespēja izmēģināt velo nomas priekšrocības, dodoties stundu garā izbraucienā pa Jūrmalu bez maksas.

“Pēdējos gados velo kultūra piedzīvo strauju uzplaukumu ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Lai arī lielākajai daļai velobraucēju velosipēds kalpo kā ikdienas pārvietošanās līdzeklis, lai dotos uz darbu vai mācībām, arvien vairāk iedzīvotāju velosipēdu izmanto tieši atpūtas braucieniem brīvdienās un sportiskām aktivitātēm. Atverot jaunus Sixt velo nomas punktus Jūrmalā, tagad ikvienam būs iespēja ērti mērot ceļu no galvaspilsētas uz Jūrmalu vai otrādi, apmeklēt dažādus kultūras un izklaides pasākumus, kā arī apskatīt kūrortpilsētu, braucot ar velosipēdu. Būtiska priekšrocība ir tā, ka velosipēdu ir iespējams iznomāt Rīgā, lai dotos uz Jūrmalu, bet, mainoties laika apstākļiem vai vēlmēm, atpakaļceļā doties ar citu transportu,” stāsta Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs. 

Stundu garš brauciens ar Sixt velosipēdu maksā 1.80 eiro, savukārt uz diennakti – vien 9 eiro. Tāpat iespējams iegādāties sezonas abonementu par 29.99 eiro, kas ļauj divas stundas dienā braukt bez maksas. Plānots, ka 2014. gada velo sezonā Sixt nomas punkti darbosies līdz pat sniega uzsnigšanas brīdim.  

Jau tagad Rīgas centrā un tās tuvākajā apkārtnē atvērti un darbojas vairāk nekā 15 Sixt velo nomas punkti, tajos pieejami 130 velosipēdi. Plānots, ka tuvākā mēneša laikā jauni Sixt velo nomas punkti tiks atklāti ne vien pilsētas centrā, bet arī Mežaparkā. Riteņbraucēju ērtībām Rīgā un Jūrmalā būs pieejami vairāk kā 250 nomas velosipēdi.

 
Atpakaļ
Mājas lapu izstrāde