TĀLRUNIS / ТЕЛЕФОН / HOTLINE
+371 67 67 67 80

 

Līdz ar straujāku pavasara iestāšanos Rīgā darbu sāk Sixt velo noma, kura rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvās būtiski paplašinātu velo nomas punktu tīklu un divkārt lielāku velosipēdu skaitu. Kopumā šajā vasarā tiks uzstādīti vairāk nekā 20 velo nomas punkti Rīgā un paplašināta nomas darbība, ietverot arī Jūrmalu. Lai veicinātu pilsētas velokultūras attīstību, Sixt velo noma piedāvās arī jaunu produktu – abonementu visai sezonai. 

Pašlaik ir atvērti pirmie 12 nomas punkti Rīgas centrā un tā tuvākajā apkārtnē ar 130 velosipēdiem. Tomēr, sākoties aktīvākajai vasaras sezonas daļai, jau maijā velosipēdu skaits tiks palielināts līdz 265, kā arī tiks atvērtas jaunas nomas stacijas Rīgas centrā, Pārdaugavā, Mežaparkā un Jūrmalā. Paplašinot nomas punktu tīklu, Sixt vēlas pārņemt labāko  Eiropas pilsētu praksi, kur velo nomas ir būtiska pilsētas infrastruktūras daļa un pārvietošanās ar velosipēdu lielu pilsētu centrā ir ikdiena, kas palīdz ievērojami mazināt pilsētas satiksmes intensitāti.  

„Velosipēds ir ne tikai izdevīgs un videi draudzīgs pārvietošanās līdzeklis, bet arī praktisks pilsētvides transports. Pēdējos gados velo kultūra Rīgā  strauji attīstās, un mēs vēlamies iedrošināt cilvēkus izmēģināt velo nomas priekšrocības. Šajā vasarā aicināsim Rīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus izmantot velo abonementus, kas sniegs iespēju par nelielu samaksu visu sezonu baudīt priekšrocības, ko sniedz pārvietošanās ar velosipēdu. Domājams, ka šāda iespēja vairos velobraucēju skaitu Rīgas ielās un iedvesmos cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam – uz darbu doties ar velosipēdu, brīvdienās biežāk izbraukt pie dabas un ērti apmeklēt dažādus pasākumus,” stāsta Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs. 

Sixt velo nomas abonementi būs pieejami sākot no 2014. gada maija un viena abonementa cena būs 29,99 eiro. Abonements nodrošinās iespēju visu velo sezonu bez papildus maksas izmantot Sixt velosipēdu braucieniem, kuru kopējais ilgums vienas dienas ietvaros nepārsniedz 2 stundas. 

Atpakaļ
Mājas lapu izstrāde