TĀLRUNIS / ТЕЛЕФОН / HOTLINE
+371 67 67 67 80

Mobilitātes nedēļā brauc ar Sixt velo bez maksas!

Eiropas prakse rāda, ka koplietošanas velo noma jeb city bike ir labs papildinājums vai pat līdzvērtīga alternatīva sabiedriskajam transportam. Arvien lielāks skaits Rīgas iedzīvotāju izvēlas pilsētā pārvietoties ar velosipēdu — nomas, personīgo vai darba devēja sagādātu.

Sixt velo nomas dati liecina, ka 2015. gada pirmajos 8 mēnešos nomas darījumu skaits no plkst. 6 līdz 10 rītā, kad rīdzinieki un Rīgā strādājošie ierasti dodas uz darbu, ir pieaudzis par 190%. Pieaugumu veicinājušas pieejamās pakalpojuma cenas - jo īpaši Sixt velo nomas abonementi, kas ļauj braukt 2 stundas dienā bez papildu maksas; tāpat vērojama arī paradumu maiņa — centra iedzīvotāji izvēlas ikdienas gaitām auto nomainīt pret divriteni vai sabiedrisko transportu, kas ir gan finansiāli izdevīgāk, gan dabai draudzīgāk un, protams, veselīgāk. Kā zināms, kustības un veselīgs dzīvesveids ne vien uzlabo pašsajūtu, bet arī veicina darba un koncentrēšanās spējas, sevišķi biroju darbiniekiem.

Ņemot vērā klientu pieprasījumu, Sixt velonoma turpinās pērn iesākto un par labu atzīto praksi - nodrošinot velosipēdus arī ziemā, aprīkojot tos ar ziemas riepām.

Atsaucoties Latvijas Riteņbraucēju apvienības aicinājumam atbalstīt Eiropas Mobilitātes nedēļas iniciatīvu, Sixt velo noma piedāvā rīdziniekiem un pilsētas viesiem iespēju izmēģināt došanos ikdienas gaitās ar Sixt velosipēdu. Aicinām izmantot Sixt velonomas divriteņus bez maksas 2 stundas dienā visā Mobilitātes nedēļas garumā no 16. līdz 22. septembrim.

Lai izmantotu piedāvājumu, reģistrē kupona kodu 918291 savā Sixt velo nomas kontā un dodies uz darbu vai pusdienās ar Sixt divriteni BEZ MAKSAS! Viens lietotājs var iznomāt 2 velosipēdus.

Piedāvājums spēkā Sixt velo nomas pakalpojumu izmantošanai Rīgā no 2015. gada 16. līdz 22. septembrim. Pirms brauciena reģistrē kupona kodu 918291. Klientiem, kuri nav reģistrējušies Sixt velo nomas mājas lapā, nepieciešama derīga Visa vai Mastercard norēķinu karte. Reģistrējoties tiek ieturēts depozīts 1 EUR apmērā. Kupona kods jāievada PIRMS kredītkartes datiem. Reģistrējies šeit!

p.s. 2 stundas ir kopējais laiks, kad var braukt ar Sixt divriteni bez maksas. Droši var braukt stundu no rīta, lai dotos uz darbu, un stundu vakarā, dodoties mājup.

Lai izdevusies mobilitātes nedēļa ar Sixt velo!
 

Atpakaļ
Mājas lapu izstrāde