TĀLRUNIS / ТЕЛЕФОН / HOTLINE
+371 67 67 67 80

Paplašinot iespējas saviem esošajiem un topošajiem velo nomas klientiem, uzņēmums Sixt uzsācis sadarbību ar vadošo preses un pakalpojumu mazumtirdzniecības tīklu Narvesen. Sadarbība paredz, ka no šodienas 258 Narvesen tirdzniecības vietās būs iespēja iegādāties Sixt velo nomas abonementu vai papildināt kontu.

Līdz šim velo nomas pakalpojumus klientiem bija iespēja izmantot, reģistrējoties uzņēmuma mājas lapā, zvanot uz klientu apkapošanas tālruni 67676780 vai mobilajā aplikācijā Nextbike. Pirkuma noformēšanai klientiem bija nepieciešama VISA vai MasterCard norēķinu karte, taču no šodienas arī tie klienti, kuru īpašumā nav attiecīgās maksājumu kartes, Narvesen tirdzniecības vietās varēs iegādāties velo nomas pakalpojumus – mēneša vai gada abonementu (ja brauciens nav plānots ilgāks par 2 stundām dienā) vai arī papildināt kontu, lai norēķinātos par neregulāriem braucieniem. Pagājušajā gadā ieviestais pakalpojumus – velo nomas abonements (mēneša un gada) sniedz klientam iespēju 2 stundas dienā pārvietoties ar velosipēdu bez papildu samaksas.

“Mēs, Narvesen, vienmēr strādājam pie tā, lai saviem klientiem piedāvātu plašas iespējas izvēlēties veselīgus produktus un motivētu arī aktīvam dzīvesveidam. Esam novērojuši, ka vasaras periodā arī pircēji vairāk aizdomājas par veselīgu dzīvesveidu un biežāk dod priekšroku tādiem produktiem kā svaigi spiestas sulas vai augļi. Tāpēc, esam priecīgi, ka savus klientus turpmāk varēsim aicināt arī pārvietoties daudz veselīgākā un aizraujošākā veidā, ar pilsētai piemērotāko transportlīdzekli – velosipēdu,” stāsta “Narvesen Baltija” Personāla un komunikācijas departamenta direktors Andis Aleksandrovs.

Pateicoties labvēlīgiem laikapstākļiem, Sixt velosipēdu noma pirmo reizi bija pieejama arī visu ziemas sezonu – no pērnā gada novembra beigām līdz šī gada aprīlim. Aktīvākā velo sezona gan vēl ir tikai priekšā, taču Sixt apkopotie dati liecina, ka šī gada pirmajos 4 mēnešos jau fiksēti 2000 braucieni. Pagājušajā gadā ieviestos velo nomas abonementus šogad iegādājušies jau vairāk kā 200 klienti, atzinīgi novērtējot iespēju pārvietoties ar divriteni kā alternatīvu sabiedriskajam transportam. Pretēji stereotipam, ka velo nomu izmanto tikai tūristi, aktīvākie šī pakalpojuma lietotāji ir rīdzinieki, kuri veikuši 80% no visiem braucieniem. Vidējais velosipēda lietošanas ilgums salīdzinot ar pagājušo gadu saglabājas nemainīgs - 3 stundas. Par iecienītākajām velo nomas stacijām klienti atzinuši: Radisson Blu Hotel Latvija (Elizabetes iela 55), Mežaparks (Meža prospekts), Kalnciema un Slokas ielas krustojums, Vaļņu un Kaļķu ielas krustojums, kā arī Albert hotel (Dzirnavu un Zaļās ielas krustojums). 

“Vērojot klientu pieaugošo interesi par velo nomas pakalpojumiem ne tikai vasaras sezonā, jāsecina, ka cilvēku paradumi attiecībā uz pārvietošanos pilsētvidē ir mainījušies. To ietekmējuši dažādi faktori – gan vēlme pēc veselīgāka dzīvesveida, gan sabiedriskā transporta cenu palielināšanās. Šādas pārmaiņas liek attīstīties arī mums kā uzņēmumam - jākļūst vēl pieejamākiem. Sadarbība ar Narvesen, ir loģisks solis, kas ļaus pakalpojumu izmantot vēl ērtāk un vienkāršāk.  Narvesen tirdzniecības vietas atrodas nelielā attālumā no visām velo nomas stacijām – tādējādi klientiem piedāvājam alternatīvu veidu, kā norēķināties par velosipēda nomu,” stāsta Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs.   
 

Papildu informācija:
Arnis Jaudzems
Sixt vadītājs Baltijas valstīs                   
E-pasts: arnis.jaudzems@sixt.lv
Tālrunis: +371 67819500
   
Par Sixt
Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd Sixt ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv.

Par Sixt Latvija
Sixt Latvija savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Jau vairāk kā desmit gadus uzņēmums sniedz auto nomas un līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopā apkalpojot vairāk nekā 3500 automašīnas. Savukārt īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk, kā 250 BMW, Audi, VW, Toyota un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Baltijā ir pieejami Sixt auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lielākajās lidostās. Rīgā un Jūrmalā pieejams arī Sixt velo nomas tīkls ar vairāk kā 250 velosipēdiem.
 

Atpakaļ
Mājas lapu izstrāde