TĀLRUNIS / ТЕЛЕФОН / HOTLINE
+371 67 67 67 80

Darbības princips

Sixt nomas velosipēdi ir pieejami visu diennakti apmēram 30 nomas punktos Rīgā un Jūrmalā. Lai saņemtu velosipēda atslēgšanas kodu, vienkārši piezvani uz telefona numuru, kas redzams uz tā rāmja. Ņem riteni un dodies, kur vien vēlies! Lai atdotu velosipēdu, piezvani vēlreiz uz to pašu numuru un paziņo mums, kurā stendā esi to atstājis.

Lai uzsāktu braucienu, reģistrēties ērti un vienkārši:

Kā paņemt

Lai iznomātu velosipēdu, vienkārši piezvani uz nomas telefonu

Tu izdzirdēsi balss ierakstu, kas lūgs tev nosaukt nomai izvēlētā velosipēda numuru. Kad šo numuru ievadīsi mobilajā telefonā, saņemsi kodu, ar kuru šo velosipēdu atslēgt. Atslēgto saslēgu ņem līdzi! Tas tev noderēs arī uz laiku pieslēgt riteni nomas laikā.

Saņem kodu un atslēdz slēdzeni

  

Pārliecinies, ka tavā telefonā ir iestatīta zvanītāja numura nosūtīšana (ka tavs numurs nav slēpts tiem, kas saņem zvanus), lai zvanu centrs varētu tevi atpazīt arī tad, kad atdosi velosipēdu.

Kā atdot


Mūsu velosipēdus pēc nomas jānovieto oficiālajos nomas stendos. Pieslēdz riteni ar saslēgu un sagrozi ciparus tā, lai kods nebūtu redzams (lai neviens cits nepaņemtu šo velosipēdu uz tava vārda). Pēc tam vēlreiz piezvani uz numuru +371 67676780 un ievadi stenda numuru, kurš ir atzīmēts uz stenda.

Ielādē nextbike aplikāciju un nomā vēl ērtāk!

·        Nextbike-App iPhone un Android lietotājiem

·        Nextbike aplikācija Windows Phone lietotājiem

 

 

Oficiālie nomas stendi

Mūsu velonomas sistēmā var iznomāt velosipēdu vienā no nomas stendiem un atpakaļ atdot jebkurā citā. Piemēram, iznomā riteni Pārdaugavā, bet atstāj to Rīgas centrā. Visus nomas punktus meklē www.sixt.lv/karte
Ja atstāsi velosipēdu kādā citā vietā nevis nomas stendā, par to tiks iekasēta maksa saskaņā ar sadaļu
Cenas.

Reģistrācija

Pirms sāc izmantot velonomas sistēmu, tev vispirms jāpiereģistrējas. Vislabāk to ir veikt
interneta mājas lapā.
Turpmāk mūsu sistēma tevi atpazīs pēc telefona numura. Pēc reģistrācijas mūsu sistēmu varēsi izmantot visās pilsētās un valstīs, kas darbojas nextbike  sistēmā. Ar vienu klienta kontu var iznomāt līdz pat 4 velosipēdiem.

Reģistrējoties Sixt velo nomā, no kredītkartes tiks paņemts depozīts 9.99 EUR apmērā, kas darbojas kā nodrošinājums velosipēdu nomas apmaksai. Summa 9.99 EUR apmērā tiks ieskaitīta tavā Sixt velo nomas kontā un vēlāk tiks izmantota, lai segtu velosipēda nomas maksu. Summas atlikumu jebkurā brīdī vari apskatīt reģistrējoties Sixt velo nomas mājas lapā un to vari izmantot nākamās velo nomas reizē.

Samaksu par velonomas pakalpojumiem mēs ieturēsim no tavas norēķinu kartes. Mēs pieņemam Visa un Mastercard. Ja Tev nav attiecīgās norēķinu kartes, papildini savu kontu, ieskaitot naudu savā Sixt velo nomas kontā. Papildini šeit

Konta slēgšana

Gadījumā, ja esat nolēmis Sixt velo nomas pakalpojumus vairs neizmantot un vēlies slēgt savu kontu un ja depozīta summa netika izmantota pilnā apmērā, lūdzu raksti pieteikumu uz e-pastu velo@sixt.lv un mēs pārskaitīsim atlikumu atpakaļ uz kredītkarti 4-6 nedēļu laikā. Jūsu datu drošības nolūkos maksājumiem tiek izmantota starptautiska maksājumu sistēma World Pay.

Reģistrējies šeit!

 


Mājas lapu izstrāde

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk!